🔥 Srovnání cen plynu

plynový vařič

  • 9 z 10 zákazníků s naší službou ušetří
  • Garantujeme minimální úsporu na plynu 1000 Kč za rok i na místech s malým odběrem, v průměru s naší nabídkou uspoříte až 4200 Kč.
  • Naše služby jsou zcela zdarma
  • Srovnáváme většinu dodavatele plynu v ČR
  • Nabízíme i neveřejné nabídky plynu s nejlevnější cenou, můžete tedy získat mimořádně výhodnou nabídku na plyn
  • Zajistíme zcela zdarma přechod od Vašeho stávajícího dodavatele plynu
  • Nabízíme bezplatné odborné a právní poradenství

Náš srovnávač plynu vám zdarma najde nejlevnější plyn na trhu.

Porovnat ceny plynu

Proč srovnávat ceny plynu?

Plyn je jedním z nejčastěji používaných zdrojů energie v domácnostech i podnicích. Plyn se používá nejen pro vytápění, ale také pro vaření, ohřev vody nebo provoz plynových spotřebičů. Cena plynu se však liší podle toho, od koho ho kupujete, jakou máte smlouvu a jakou máte spotřebu. Proto je důležité pravidelně srovnávat ceny plynu a vybírat si ten nejvýhodnější dodavatele.

Jak srovnávat ceny plynu?

Srovnání cen plynu není složité, pokud víte, na co se zaměřit. Nejdůležitější je znát svou roční spotřebu plynu v kWh, kterou najdete na svém ročním vyúčtování. Dále je potřeba zjistit si aktuální ceny plynu u různých dodavatelů, které se mohou lišit podle typu tarifu, délky smlouvy, způsobu platby nebo dalších podmínek. Někteří dodavatelé nabízejí také různé slevy nebo bonusy pro nové nebo stávající zákazníky.

Změna dodavatele plynu

V případě, že využijete naše srovnání dodavatelů plynů a změníte dodavatele, tak vám jako bonus dáme 1000,- korun. Garantujeme úsporu alespoň 2000 ročně i u malých odběrů. Kromě bonusu nabízíme zajištění, co nejnižší ceny za m3. Veškerou administrativu se změnou zajistíme za vás. 

Cena plynu

Cena plynu stabilně klesá. Aktuální informace, kde se podrobně věnujeme jaká je aktuální cena plynu je v tomto článku.

Nejlevnější plyn

Pokud se chcete dostat k nejlevnější ceně plynu, tak je vhodné si porovnat jednotlivé dodavatele. Celková cena plynu se skládá z několika složek, tak není vhodné využít první nabídku, která se tváří jako nejvýhodnější. Právě srovnáním dodavatelů v konečné ceně, se dostanete k nejlevnějšímu plynu.

Srovnání cen plynu u dodavatelů

Nejznámější dodavatelé plynu v ČR jsou ČEZ, Bohemia Energy, Innogy a E.ON. Ceny těchto dodavatelů jsou veskrze podobné, co se však markantně liší, jsou poplatky za jejich služby. 

DodavatelCena za 1m3Cena za odběr měsíčně 
Bohemia Energy4,64 Kč70 KčSjednat se slevou
Europe Easy Energy4,65 Kč70 KčSjednat se slevou
ČEZ5,36 Kč89 KčSjednat se slevou
Eneka5,39 Kč109 KčSjednat se slevou
E.ON5,73 Kč142 KčSjednat se slevou
MND5,84 Kč70 KčSjednat se slevou

Kalkulačka plynu

Po zadání požadovaných údajů Vám nabídneme porovnání cen plynu přímo pro Vás včetně neveřejných nabídek od různých dodavatelů. Spojí se s vámi operátor a na základě vaší spotřeby plynu vám spočítá, jaké úspory na plynu byste mohli dosáhnout.

Porovnat ceny plynu
Hodnocení našich čtenářů
[Celkem: 2 Průměr: 4.5]

0 Comments on “🔥 Srovnání cen plynu