Cestovní pojištění

 • Využijte náš online srovnávač a najděte si nejlevnější cestovní pojištění do zahraničí.
 • Porovnání bez zadávání osobních údajů od většiny pojišťoven do 2 minut s výraznou slevou až 50%
 • Pojistěte se již od 8 Kč za den
Srovnat pojištění >

Online srovnání cestovního pojištění

cestovni pojisteni

Cestovní pojištění slouží ke krytí léčebných výloh v zahraničí v případě onemocnění, úrazu, způsobení škody třetí osobě, případně i ztráty zavazadel. Naše pojištění si můžete uzavřít i v den odjezdu na dovolenou, a to vyplněním pár údajů jako je: jméno, počet pojišťovaných osob, věk, doba cesty, destinace kam se chystáte a typ pobytu.

 • turistický pobyt
 • pracovní
 • lyžování
 • adrenalinové sporty

Co může obsahovat cestovní pojištění

 1. Základem cestovního pojištění je krytí léčebných výloh. I banální návštěva lékaře vám může dovolenou prodražit o pěkných pár tisíc. Obvyklé krytí, které pojišťovny poskytují začíná na 3 milionech, ale není neobvyklé, že je neomezené.
 2. Úrazové pojištění využijete v případě trvalých následků, nebo smrti.
 3. Pojištění odpovědnosti  když způsobíte škodu třetí osobě na majetku nebo zdraví, typicky se může jednat, když budete na sjezdovce chvíli nepozorní a někoho srazíte. Poškozená osoba po vás kromě újmy může požadovat ztracenou mzdu, což například v Alpách mohou být stovky tisíc korun.
 4. Pojištění zavazadel v případě ztráty nebo zpoždění zavazadel dostanete kompenzaci až do výše limitu
 5. Pojištění zpoždění letu když se vás let zpozdí, tak za každou započatou hodinu (v závislosti na vybrané pojišťovně a pojištění) dostanete odškodnění
 6. Asistenční služby pojišťovna vám zajistí obvykle telefonickou asitenci, tlumočení u lékaře, případně právní poradenství

Jak online uzavřít cestovní pojištění

Není rozdíl mezi uzavřením pojištěním na kamenné pobočce nebo online. Vyplnění žádosti a vybrání vhodného produktu zabere pár minut. Po vyplnění požadovaných údajů se ihned zobrazí nejlevnější cestovní pojištění. Pojištění je primárně řazeno dle ceny. Vhodný produkt vyberte na základě vašich požadavků. V momentu, kdy pojištění zaplatíte pomocí platební karty nebo převodem na účet je pojistka platná. Kartička pojištěnce vám obratem příjde na email.

Srovnat pojištění >

Hodnocení našich čtenářů
[Celkem: 2 Průměr: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*