Povinné ručení kalkulačka

Pomocí kalkulačky povinného ručení našetřeno.cz si během 3 minut porovnáte cenu a rozsah povinného ručení automobilů a motocyklů od 14 pojišťoven.

Jak funguje kalkulačka povinného ručení Našetřeno.cz?

Kalkulačka povinného ručení našetřeno.cz je bezplatný nástroj, který informuje o cenách povinného ručení a dalších pojištění motorových vozidel na základě údajů zadaných uživatelem. Pojistná kalkulačka shromažďuje odpovědi na otázky týkající se automobilu nebo motocyklu a jeho majitele a odesílá je pojišťovnám, odkud okamžitě získává nabídky pojištění. Prezentované ceny jsou aktuální a vybranou pojistku lze zakoupit online.

Kalkulačka porovnává ceny pojištění od více než desítky pojišťoven. Díky tomu získáte pomoc při výběru povinného ručení a můžete si pak koupit nejlevnější povinné ručení. Dalším komfortem kalkulačky povinného ručení je možnost zaslání výsledků výpočtu na e-mail nebo prostřednictvím Messengeru. To vám umožní vrátit se k výpočtu později, aniž byste museli formulář vyplňovat znovu. Vyplnění formuláře kalkulačky povinného ručení neznamená ani vás nezavazuje k uzavření smlouvy o povinném ručení. Před srovnáním povinného ručení je dobré připravit si osvědčení o registraci vlastníka vozidla, abyste měli snadný přístup k potřebným údajům. Kalkulačka povinného ručení vám umožní najít a sjednat povinné ručení za výhodnou cenu pro jakýkoli automobil nebo motocykl.

Jaké typy vozidel pojistím v kalkulačce povinného ručení a havarijního pojištění na portálu našetřeno.cz?

Kalkulačka pojištění vozidel a dalších typů vozidel:

  • Osobní automobil
  • Automobil používaný jako taxi, ale i pro rozvoz zboží, přepravu osob a jako rekvizita
  • Motocykl
  • Moped
  • Skútr

Pokud chcete provést výpočet v kalkulačce povinného ručení a havarijního pojištění na portálu našetřeno.cz, tak nejjednušší způsob je zadat vaší SPZ, případně VIN vozidla, další možností je vybrat nejprve v prvním poli formuláře typ vozidla a ve druhém rok výroby. Ve třetím pak můžete vybrat značku a model z rozvinutého seznamu. Pokud váš vůz nebo motocykl chybí, kontaktujte nás na adrese: info@nasetreno.cz.

Na základě zadaných údajů vám kalkulačka povinného ručení a havarijního pojištění ukáže ceny pojistek u různých pojišťoven. Pomocí srovnávače pojištění si můžete sjednat nejen levné povinné ručení, ale také havarijní pojištění, asistenční služby nebo připojištění. Použití kalkulačky povinného ručení a havarijního pojištění je zcela zdarma, takže nejste povinni si pojistku zakoupit.

Hodnocení našich čtenářů
[Celkem: 1 Průměr: 5]