Mobilní tarify

mobilní tarify
Nejlevnější mobilní tarify – online porovnání

Vyzkoušejte náš online srovnávač tarifů. Získejte levné neomezené volání do všech sítí a internet.

  • Nabízíme zdarma online srovnání od klasických i virtuálních operátorů
  • Máme přístup k neveřejným nabídkám operátorů
  • 70% zákazníků s naší nabídkou ušetří na svém volání
  • Vše vyřídíte z pohodlí svého domova, veškeré formality vyřídíme za Vás
  • V případě, že si pořídíte tarif od nás, dostanete ZDARMA odborné a právní poradenství po celou dobu trvání smluvního vztahu
  • Pokud přejdete k novému operátorovi, získáte od nás portační bonus ve výši 1000 Kč, zároveň uhradíme veškeré nesplacené závazky u vašeho stávajícího operátora
Srovnat ceny tarifů >

Nejlevnější mobilní tarify na Našetřeno.cz

Jak je možné, že umíme zprostředkovat jeden z nejlevnějších mobilních tarifů na trhu? Je to především díky objemu, který zprostředkujeme, takže jsme schopni vyvinout tlak na poskytovatele a pro naše zákazníky sehnat právě ty nejlepší ceny.

Neomezený mobilní internet

V dnešní době je už několik poskytovatelů skutečně neomezeného mobilní internetu, avšak mívá to nejeden háček. V prvé řadě se setkáte s omezenou rychlostí, dá se v zásadě říci, že čím více za daný tarif zaplatíte, tím méně budete omezeni na rychlosti. Další možné praktikované omezení je, že ač se jedná o mobilní internet, tak služba bude vázaná na jedno konkrétní místo, tím pádem služba postrádá smysl.

Neomezená data od T-mobile

T-mobile přišel na léto s novinkou, kdy každému zákazníkovi (prozatím se novinka netýká firemních zákazníků) s aktivovaným mobilním internetem dává možnost aktivovat si až do 31.8. neomezený internet. To vše je možné udělat v aplikaci Můj T-mobile. Narozdíl od Vodafonu, je nabídka opravdu neomezená.

Neomezená data od Vodafone

Vodafone jako první přišel s nabídkou neomezených dat, avšak nejsou úplně neomezená, jak operátor slibuje. Musíte si pořídit minimálně dvě sim karty s daným neomezeným tarifem a k tomu pevný internet na doma. Nebyl by to Vodafone, aby v tom nebyl ještě další háček, rychlost připojení je limitována na 5 Mbit/s, což na běžné prohlížení webu stačí, Vodafone službu „certifikoval“ jako HD ready, čili že by rychlost měla stačit na přehrávání HD videa například z Youtube.

Virtuální operátoři

V našem srovnání se nachází i takzvaní virtuální operátoři. Ve srovnání s tradiční velkou trojkou jako je T-mobile, O2 nebo Vodafone. Virtuálové často nabízejí přívětivější cenovou politiku než tradiční operátoři, nevýhodou je absence kamenných prodejen. Trh můžu být pro běžného spotřebitele nepřehledný velkým počtem takových poskytovatelů, proto využijte naše online srovnání tarifů, kde virtuální operátory taktéž zahrnujeme.

Kdo jsou virtuální operátoři?

Takoví operátoři, kteří nedisponují vlastní sítí, ale využívají stávající infrastrukturu (vysílače mobilního signálu).

Jak funguje našetřeno online srovnání mobilních tarifů?

Po vyplnění údajů Vás bude kontaktovat operátor, který s vámi probere Vaše potřeby a nároky na telefonní služby. Typicky zda využijete neomezené volání, sms a internet. Případně kolik minut měsíčně provoláte, kolik pošlete SMS zpráv a kolik dat prosurfujete. Vzhledem k tomu, že máme přístup k neveřejným nabídkám mobilních operátorů, jsme schopni Vám zajistit bezkonkurenční, případně i nejlevnější volání a je jedno zda jste důchodce, či chcete studentský tarif.

Proč využít našetřeno?

V případě, že využijete změnu operátora přes náš srovnávač mobilních tarifů, tak v současné době nabízíme portační bonus až ve výši 1000 Kč, které zašleme na Vás účet. Naše služby jsou zcela bezplatné. V případě nesplacených závazků u stávajícího operátora Vám pomůžeme s vypořádáním těchto nedoplatků. Dále poskytujeme bezplatné právní konzultace v případě nespokojenosti, či nesouladu v operátorem. Taktéž zajístíme hladký přechod k novému operátorovi se zachováním Vašeho stávajícího čísla.

Za kolik mi seženete neomezené volání do všech sítí s internetem?

V případě neveřejné nabídky jsme schopni sehnat neomezené volání do všech sítí pod 400 Kč. Taktéž jsme schopni zajistit neomezný internet v mobilu za nejlepší cenu v případě neveřejné nabídky.

Garance nejlepší nabídky

Pokud Vám někdo jiný dá lepší nabídku, tak ji dorovnáme.

Srovnat ceny tarifů >

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*