Půjčky zdarma

První půjčka zcela zdarma!

Několik nebankovních institucí nyní nabízí v rámci promo akce první půjčku zdarma. Půjčky zdarma může využít nový klient, který chce službu vyzkoušet. V rámci půjčky zdarma vrátíte pouze půjčenou částku, neplatí se žádné úroky, a ani poplatky.

NázevMax. výše půjčkyÚrok od % Žádost o půjčku
ZaploZaplo (více info)30000 Kč0%Žádost
Kamali pujckaKamali (více info)250000 Kč0%Žádost
FerratumFerratum (více info)80000 Kč0%Žádost
CreditOnCreditOn (více info)20000 Kč0%Žádost
Via SMSVia SMS (více info)20000 Kč0%Žádost
ProvidentProvident (více info)170000 Kč0%Žádost
Vista CreditVista Credit (více info)8000 Kč0%Žádost
CreditKasaCreditKasa (více info)100000 Kč0%Žádost
pujcka 7Půjčka 7 (více info)20000 Kč0%Žádost
sos credit logoSOS Credit (více info)20000 Kč0%Žádost

Nabízíme srovnání několika společností, které nabízejí půjčky zdarma.  Půjčku před výplatou zdarma můžete sjednat online na naší stránce. Po schválení žádosti obvykle dojde k výplatě peněz zrychleným bankovním převodem. To znamená, že peníze obdržíte do jakékoliv banky ještě tentýž den!

Proč využít půjčku zdarma?

Můžete zdarma půjčku vyzkoušet, zda s ní budete spokojeni. A nejen s půjčku, ale i s přístupem společnosti, to jak rychle budete mít peníze na účtu, komunikace atd.

Jak je možné, že je půjčka zdarma?

Vzhledem k velké konkurenci mezi nebankovními společnostmi, které se snáží získat, co nejvíce nových klientů. To je hlavní důvod, proč je půjčka zdarma u velké spousty poskytovatelů k dispozici.

Je půjčka zdarma opravdu bez poplatků a úroků?

Ano, je to tak. Ale pouze v případě, že půjčku splatíte v předem danou splatnost. V opačném případě mohou být účtovany poplatky za prodloužení splatnosti, případně další smluvní poptlatky.

První půjčka do výplaty zdarma

Tyto půjčky jsou vhodné, pokud nemáte dostatek financí před výplatou, můžete tak nahradit nečekaný výpadek peněz, které v danou chvíli nutně potřebujete, avšak vždy si pečlivě rozmyslete, zda půjčku opravdu musíte sjednat.

Jaké jsou nevýhody půjčky zdarma?

Promo akci je možné využít pouze na první půjčku, každá další půjčka je již s úrokem, případně dalším poplatkem. Půjčky zdarma bývají obyvkle na menší částky do 15000 Kč.

Porovnání všech nebankovních půjček https://www.nasetreno.cz/porovnani-pujcek/

Hodnocení našich čtenářů
[Celkem: 2 Průměr: 3]

1 Comment on “Půjčky zdarma

  1. Dobry den zadam od vas pujcku ve visi 1500kc budu uprimny jsem v registru i mam exekuce ale jsem schopen splacet me cislo 773 026 532 dekuji Barta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*