SOS credit recenze půjčky

logo sos credit půjčky

SOS Credit – Recenze, zkušenosti, diskuze

Možností krátkodobých půjček je na našem trhu poměrně dost, pojďme si představit nabídku společnosti Orange Finance, s.r.o. Rychlá půjčka SOS Credit má minimum podmínek, je zcela bezúčelová a můžete si ji sjednat kompletně online. Jaké jsou její konkrétní parametry? Pojďme si ji tedy trochu blíže představit…

První půjčka zdarma

Nově SOS Credit nabízí první půjčku zdarma. Podmínkou je, že jste nový zákazník společnosti. Maximální výše úvěru je omezena na 8000,- korun, se splatností 14 dnů.

Vyřízení už během příští čtvrthodiny, stačí dva doklady totožnosti

Podmínky jsou tu jasně dané, platba přijde klientovi skrze jeho banku, všechny náležitosti se vyřeší online, a to už během příštích patnácti minut po odeslání krátké žádosti, resp. kontaktního formuláře na webu. Co dalšího je třeba ještě splnit, aby se SOS Credit půjčka stala realitou? A kolik si můžete půjčit, případně na jak dlouhé období?

 • Minimální výše SOS Credit půjčky je tisíc korun, maximálně si můžete půjčit patnáct tisícovek. Předčasné splacení není nijak omezeno, jako u všech krátkodobých půjček.
 • Podmínkou je české státní občanství, popř. cizinců povolení k trvalému pobytu. Potřebnou dokumentaci zahrnují 2 doklady totožnosti, stejně tak výpis z bankovního účtu za poslední tři měsíce, čímž se prokáže trvalý příjem. Nutné jsou i základní kontaktní údaje (telefon, mail).
 • Tato půjčka ihned na účet má i jisté věkové omezení. Mantinely jsou jasně dané, žadateli nesmí být více než 77 let a současně by neměl být mladší jednadvaceti roků. Důležitý je také trvalý příjem, bez ohledu na to, zda je žadatel zaměstnanec, OSVČ nebo třeba penzista.
 • Lhůta splatnosti činí minimálně sedm, maximálně však 28 kalendářních dnů (resp. 1 až 4 týdny). Za určitý poplatek je dodatečně možné splatnost ještě o další čtyři týdny prodloužit.

Splácení této půjčky ihned probíhá velmi snadno, a sice na bankovní účty poskytovatele, kterou jsou vedeny u pětice největších českých bank. Jde o jednoduchou bezhotovostní transakci, variabilním symbolem zde bude klientovo rodné číslo. SOS Credit recenze nám také napoví, že je zde možnost takzvané první půjčky zdarma – platí to samozřejmě jen pro nové klienty společnosti, kteří dodrží předem stanovené podmínky (jako je zejména pevně stanovený termín splatnosti).

Žádost o půjčku >

Věrnostní program

V případě, že jste/budete stálý klient, můžete začít využívat věrnostní program, který spočívá v jednoduchém principu, že čím častěji si půjčíte, tím větší slevu na úrocích získáte. Pro stříbrné klienty se jedná o 10%, pro zlaté 15% a pro premium 20 % sleva na úrocích.

Slevový kód

Pokud jste nový klient můžete využít slevový kód: sleva30 Díky tomu získáte 30% slevu na úroky, i v případě, že budete chtít půjčit více než 8000 korun, v tomto případě, je půjčka zdarma.

Kontrola registru se konat nebude, osobám v exekuci se ale nepůjčí

SOS Credit půjčka hovoří jasnou řečí, exekuce žadatele o peníze diskvalifikuje, ale zápis v registru dlužníků už nikoliv. Postačí doložit pravidelný příjem, který se prokáže, že klient bude mít v blízké budoucnosti dostatek prostředků na bezproblémové splácení úvěru. Kontrola registru dlužníků ostatně není v nebankovním sektoru nutná, poskytovatel půjčky by totiž musel zaplatit částku v řádu stokorun, zákon ji také přímo nenařizuje.

Roční procentní sazba nákladů je relativně vyšší, to ale platí pro všechny krátkodobé úvěry

RPSN je zde poměrně vysoké, v případě krátkodobých půjček, jejichž splatnost se počítá maximálně v řádu několika týdnů, je však nutné brát něco podobného s rezervou. Nejvyšší možné RPSN (u tisícikorunové půjčky se splatností sedmi kalendářních dnů) činí celých 274675 %, nejnižší je pak u patnáctitisícového úvěru na čtyři týdny, a sice 4621 procent. Na SOS Credit přihlášení se v profilu dozvíte vše podstatné, o všem tedy budete mít během pár okamžiků přehled. Díky přehledné kalkulačce na oficiálním webu si můžete ihned propočíst, kolik by ta či ona varianta půjčky stála vaši peněženku.

Vlastnosti SOS Credit půjčky

 • První půjčka zdarma
 • Výše půjčky: 1000 – 20 000 Kč
 • Splatnost: 28 dní s možností prodloužení o dalších 28 dnů
 • Způsob vyplacení: převod na bankovní účet
 • Půjčka bez ručitele: Ano
 • Půjčka bez doložení příjmů: Ano
 • Půjčka bez kontroly registrů: Ano
 • Potvrzení o příjmu: Ne

Tabulka splátek SOS Credit půjčky při využití slevového kódu

Výše půjčkyDoba splatnostiÚrok a poplatekCelková částka
1 000 Kč14 dní0 Kč1 000 Kč
5 000 Kč14 dní0 Kč5 000 Kč
8 000 Kč21 dní2381 Kč10 381 Kč
20 000 Kč28 dní7000 Kč27 000 Kč

Kdo je poskytovatelem SOS Credit půjčky?

SOS Credit kontakt

je na Karlínském náměstí 238/6, Praha 8. Jde o Orange finance, s.r.o., IČ 04488237. Na českém trhu se tato společnost poprvé objevila v roce 2015, je proto relativním nováčkem. Nicméně, pražská adresa a rychlost vyřízení, stejně jako reference klientů, dodávají vysokou míru důvěryhodnosti tohoto nebankovního subjektu.

Online žádost o SOS Credit půjčku

Žádost o půjčku >

Nezaujala Vás SOS Credit půjčka? Zkuste náš srovnávač půjček, třeba najdete vhodnější půjčku – Srovnání půjček

Nebo co takhle zkusit půjčku zdarma? – Půjčky zdarma

Hodnocení našich čtenářů
[Celkem: 1 Průměr: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*