Recenze půjčky Acema

logo acema credit

Acema Credit – Recenze, zkušenosti, diskuze

Společnost Acema a.s., která působí na tuzemském trhu od roku 2000, má za sebou již desítky tisíc spokojených klientů. V nabídce je zde klasický spotřebitelský úvěr, za který je možné za jistých podmínek ručit i nemovitostí v osobním vlastnictví. Půjčka je poskytována bez zdlouhavé administrace, vyřízení milionové transakce ale samozřejmě nebude otázkou jednoho dne, zpravidla se čeká až dva týdny. A jaké jsou konkrétní parametry této nabídky?

vitez testu uverovych firem

Acema Credit přichází s možností až dvacetiletého splátkového kalendáře

Minimální příjem je třeba uvést, jako ostatně u mnoha dalších nabídek, není ale prověřován. Peníze budou klientovi poukázány převodem, v případě potřeby je možné vyplatit hotovostní zálohu až do výše třiceti tisíc korun. Základní čísla Acema půjčky jsou následující…

 • Půjčit si můžete částku od 100 tisíc do deseti milionů korun. U podnikatelů, kteří mohou ručit objemným movitým majetkem, může nejvyšší možná suma činit celých padesát milionů.
 • Lhůta splatnosti se počítá v případě Acema Credit na celé roky. Možné je zvolit (samozřejmě v kontextu celkové čerpané finanční částky) v rozmezí jednoho roku až celých dvaceti let.
 • V porovnání s bankovním sektorem je zapotřebí jen minimum dokumentů, postačí například dva doklady totožnosti, ev. nabývací titul k nemovitosti. Půjčka je také zcela bezúčelová.
 • Délka vyřízení je zpravidla jeden až dva týdny, pochopitelně tu hraje roli celková vypůjčená suma. Milionové částky budou muset počkat, ale statisícové se vyplatí o poznání rychleji.
 • Maximální RPSN činí 40,1 %(minimum je u Acema 11,64 %), úroky pak startují na hranici 4,9 procenta. Půjčku lze předčasně splatit bez jakýchkoliv poplatků, avšak jen v době fixace.
Více informací >

Nabízí se celkem tři možnosti – půjčka pro podnikatele, osobní půjčka, ale také konsolidace půjček. Výpočet úroků a RPSN je vždy zcela individuální, záleží zde na řadě okolností. Acema půjčky nejsou k dispozici žadatelům, kteří zrovna procházejí nepříjemnostmi spojenými s insolvencí. Na druhou stranu se zdlouhavě neprověřují příjmy, ať už fyzických osob nebo firemní, například daňové přiznání nebo historie podnikání se k nahlédnutí vůbec nevyžaduje. Podobná věc samozřejmě ušetří čas.

Jistým omezením je nicméně věkové rozmezí žadatele. Ze zákona si mohou běžně půjčovat již osmnáctiletí, v tomto Acema žádnou podmínku nemá – maximální věková hranice pro žádost je ale 65 let. Důvodem je dlouhodobá splatnost půjčky, která se někdy může protáhnout až na celou generaci. Acema recenze má jen minimum podmínek, předběžné schválení je pak otázkou několika minut jednání online formou.

Případný zápis v registru dlužníků se neověřuje, administrativy je minimum

Acema kalkulačka splátek napoví více, nečekejte zde žádné skryté poplatky. Podobně jako u řady dalších nabídek, platí se pouze dohodnutý úrok. Půjčkou Acema je možné vyplatit zástavu nebo exekuci (toto platí pouze pro podnikatele). Žadatelem o půjčku nicméně může být fyzická osoba, zaměstnanec nebo OSVČ, stejně jako penzista. Otázkou je však vždy výše půjčky, která bude schválena, vše je zcela individuální. Žadatel nemusí být nutně českým občanem, půjčku je možné kompletně vyřídit online formou, postačí jen vlastní bankovní účet v některé z tuzemských bank.

Vlastnosti Acema půjčky

 • Výše půjčky: 20 000 – 5 000 000 Kč, případně individuální půjčka
 • Splatnost: jeden rok až 20 let
 • Způsob vyplacení: převod na bankovní účet
 • Půjčka bez ručitele: Ano
 • Půjčka bez kontroly registrů: Ano
 • Potvrzení o příjmu: Ne, ale žadatel musí nějaký mít

Tabulka splátek u Acema Credit

Výše půjčkyDoba splatnostiMěsíční splátkaÚrok od
500 000 Kč5 let9 762 Kč4,90 % p.a.
1 000 000 Kč10 let11 107 Kč4,90 % p.a.
2 000 000 Kč15 let16 261 Kč4,90 % p.a.
2 000 000 Kč20 let33 271 Kč4,90 % p.a.

Kdo je poskytovatelem Acema půjčky?

Za touto půjčkou stojí společnost ACEMA Credit Czech, a.s. se sídlem na Praze 8 – Libni (U Libeňského pivovaru 63/2), IČ 261 58 761. Firma je zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze. Jde tedy o českou společnost, nikoliv firmu se sídlem mimo EU.

Žádost o půjčku >
Hodnocení našich čtenářů
[Celkem: 26 Průměr: 4.4]

18 Comments on “Recenze půjčky Acema

 1. acemu nebrat opozdil jsem se se splatkou kvuli koronaviru vubec se mnou nechteli resit odlozeni splatek ze pry se koronavirus na smlouvu nevztahuje a hned odprodali pohledavku inkadni spolecnosti a jeste si tam nauctovali pokuty za nedolozeni danoveho priznani. Tak za me to jsou lichvari a podvodnici.

  • Také mám špatnou zkušenost, chtěla jsem doplatit úvěr v termínu, který je určen ve smlouvě bez sankcí a stejně mi vyměřili jakýsi poplatek 500000,- Kč. Samozřejmě jsem toto chtěla řešit, ale bylo mi nepříjemnou pracovnicí Acemy řečeno, že když se mi to nelíbí, mám platit dál splátky! Předala jsem právníkovi a bylo vyřešeno během týdne a bez poplatku. Je nezajímají Vaše peníze, ale nemovitost!!!
   Je to banda podvodníků a než od nich, tak radši nic. A toto není jediné!

   • Dobrý den, stejný problém teď řeším i já s Acemou. Mohla bych se zeptat prosím, jestli mi prozradíte kontakt na vašeho právníka. Děkuji, moc by mi to pomohla, protože už nevím jak dál postupovat…

 2. Já jsem jim o úvěr posílal žádanku na internetu v jednom porovnávači, tam mi vylezli jako nejvhodnější alternativa, tak jsem je podle toho oslovil. Chce to prostudovat a nekašlat na to, člověk pak ví, na čem je a nemůže se divit. S tím co mi poslali jsem se smířil, bez tak už jsem neměl moc co na výběr. S penězi a vyplacením pak aspoň nezdržovali.

  • Na to vyplácení jsou docela pružní pak, ale než mě vyzpovídali a usoudili, že jsem pro ně ok, tak to několik dní zabralo. Ale budiž, jestli je to takový proces, když chce člověk víc peněz. Řešil jsem půjčku takto prvně, tak asi chápu vzhledem k tomu, že jsem chtěl peníze do firmy.

  • Taky jsem to u nich řešil přes net a bylo to ok. Při svojí první půjčce jsem obíhal všude možně, tak mi teďka tohle přišlo i lepší a hlavně rychlejší.

 3. Okolnosti mě donutily, si jít říct o půjčku do Acemy, kde jsou vůči mému záznamu tolerantní a do registru ani nenahlíželi. Osobně mi to ulehčilo veškeré mé další počínání si a za to jim fakt patří velký dík.

  • Snesou kde co, ale to já taky, když se to vezme. Proto mě ani netrápilo, že mám peníze z nebankovky, byli přístupnější a úrok i při tak velký částce, co jsem si půjčoval, nebyl špatný. Mám to na deset let a to je pro mě s přehledem.

 4. Na mimobankovní společnost nemají špatný úrok, kdybych prošla v bance, tak bych asi dosáhla i na lepší, ale takhle si nemůžu stěžovat.

  • Co jsem měl možnost si zjistit a prošel si i nabídky, tak dneska potom co všechno leze tak nahoru, u bank nevyjímaje, tak těch 13% úrok co u Acemy mám, není nic špatného. Těžko říct, jestli na to dosáhne každý, asi podle rizika, ale já to přijal.

 5. Někoho jejich kritéria možná dokážou odradit, ale řešil jsem exekuci, takže jsem ledacos musel překousnout. Na druhou stranu ke mně přistupovali, jako bych měl čistý štít a s půjčkou nedělali caviky a za jasných podmínek mi ty peníze poslali, takže není o čem..

 6. Já teda Acemě můžu děkovat, že mi peníze vůbec pučila, protože to co je dneska po člověku kvůli penězům vyžadováno, jsem teda fakt nečekal. Tady samozřejmě po mně taky chtěli nějaký doklady, ale nebyl to takový očistec.

  • Za mě jsou takové to podmínky úplně v pořádku, protože pak by si už mohl od nich půjčovat úplně kdokoliv a úroveň by jenom klesla, takže za mě jen dobře, že se drží svého, má to aspoň nějakou úroveň.

 7. Byly nějaký hodnoty, který jsem tu pro půjčku musel splnit, není to jen tak, že by to tu dostal úplně každý, což taky není úplně od věci, ale splátky tu umí nastavit adekvátní, že se to postupně dá uplatit.

 8. Ano, jde říct, že je to půjčka, která má hlavu a patu, což vidím i na tom, že nebude úplně pro každého kvůli podmínkám. Uvítal jsem rozsah a taky jak mi vypočítali platby, takže se to dá v pohodě splácet a tolik mě to nezatíží. S úroky jsem v pohodě.

 9. I přesto že jsem přesáhl již seniorský věk, tak acema mnou nepohrdla z hlediska věku a schopnosti splácet a 200.000,- mi tu ke stavbě vypůjčila. Splácet je z čeho, takže nějaké řeči v bance ohledně možné exekuce či co, tady byly úplně mimo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*