Elektřina

Online porovnání ceny elektřiny pro rok 2019

obrazek elekřina

  • 9 z 10 zákazníků s naší službou ušetří
  • Naše služby jsou zcela zdarma
  • Nabízíme srovnání elektřiny od všech dodavatelů v ČR
  • Nabízíme i neveřejné nabídky eletřiny s nejlevnější cenou, můžete tedy získat mimořádně výhodnou nabídku na elektřinu
  • Zajistíme zcela zdarma přechod od Vašeho stávajícího dodavatele elektřiny
  • Nabízíme bezplatné odborné a právní poradenství

Naše srovnávací kalkulačka elektřiny vám zdarma najde nejlevnější elektřinu na trhu. V průměru s námi ušetří zákazník okolo 3 500,- Kč ročně.

Cena elektřiny

Cena elektřiny v roce 2017 mírně oproti roku 2016 zdražila, a to v závislosti na kraji odběratele v průměru o 2%. Aktuální cena elektřiny v roce 2019 je 4,31 Kč za 1 kWh. Co má největší vliv na cenu? Je to v závislosti na dodavateli a odběrném místu (především dle kraje).

Dodavatelé elektřiny

Na českém trhu působí několik desítek dodavatelů elektřiny, povětšinou už se jedná o zavedené poskytovatele, protože došlo k pročištění trhu od nepoctivých společností. Při výběru vhodného dodavatele je nutné se řídit nejen cenou, ale i doplňujícími podmínkami, aby nedošlo kupříkladu ke zbytečně dlouhéme zavázání se dodavateli.

Změna dodavatele elektřiny

Vzhledem k vysoké konkurenčnosti na trhu s elektřinou, je dost časté, že zmněou dodavatele můžete ušetřit několik tisíc ročně. V případě elektřiny se pohybuje provize obchodníka od 30 do 50 %, tudíž je zde velký prostor pro snížení nákladů vaší domácnosti. V případě změny dejte pozor na délku závazku, který vám nový dodavatel bude nabízet. Je vhodné požadovat zafixování ceny po určitou dobu, aby i v případě masivního zdražení, nepřišla vaše peněženka k úhoně.

Srovnání cen elektřiny

Po zadání požadovaných údajů Vám nabídneme srovnání cen elektřiny  přímo pro Vás včetně neveřejných nabídek od různých dodavatelů. Mezi dodavatele, které porovnáváme patří ČEZ, Innogy, eon, bohemia energy mnd, easy europe energy a pražská energetika. Přehledná tabulka s ceníkem pro rok 2019 na změnu dodavatele elektřiny.

 

 

 

0 comments on “Elektřina
    1 Pings/Trackbacks pro "Elektřina"